Apie Pigeon

Pavadinimas, kuris išreiškia komfortą ir patogumą, „PIGEON“ šiandien yra mamų ir kūdikių priežiūros produktų rinkos lyderis. Atlikę išsamius tyrimus, siekdami pasiūlyti aukščiausią komforto, saugos ir kokybės lygį, padarėme šį prekinį ženklą geriausiu. Po Pigeon sparnu turime platų produktų asortimentą, mes esame vienos stotelės sprendimas rasti visko ko Jums reikės motinystei ir vaikų priežiūrai. Daugiau nei pusę amžiaus mes, „PIGEON“, nenuilstamai dirbome kurdami lengvai naudojamus ir prieinamus produktus kiekvienam motinystės žingsniui. Apart to, kad gaminame krūties pompas ir žindymo priedus, „PIGEON“ gamina buteliukus, žindukus, kūdikių higienos reikmenis, drėgnas kūdikių servetėles, maitinimo aksesuarus ir daugybę kitų produktų. Esame labiau linkę rinktis aukštos kokybės, patvarias ir patogias prekes mamoms, kūdikiams ir mažiems vaikams. ISO 9001-2008 sertifikuota įmonė. „PIGEON“ stabiliai augo ir tapo antras svarbiausias žodis po mamos.

Moksliniai tyrimai ir plėtra

Nuodugnūs ir išsamūs mūsų pasaulinės klasės mokslininkų komandos tyrimai pateikia revoliucingus motinos ir kūdikio priežiūros sprendimus. Rinkos tyrimai atlikami tam, kad suprastumėme spragas ir atrastumėme medžiagų, užtikrinančių aukščiausią saugumą ir patogumą. Tyrimai leidžia PIGEON gaminiams tapti geriausiais savo kategorijoje.

PIGEON skatina sveiką kūdikio vystymąsi ir mamos bei šeimos laimę pasitelkdamas naujoves ir išradimus. Mūsų tvirto augimo pagrindas yra stiprus tyrimų ir plėtros skyrius. Remdamiesi trimis svarbiais procesais, mes kuriame produktus, atitinkančius jūsų poreikius:

  • Išsamus naujų motinų ir kūdikių poreikių tyrimas;
  • Rinkos tyrimai, skirti nustatyti paklausos ir pasiūlos spragas;
  • Mūsų žinių ir motyvuota tyrėjų komanda.

Mūsų tyrimų ir plėtros veiklos pagrindas yra mūsų Centrinis tyrimų centras (CTC), įsteigtas 1991 m., Ibakamio prefektūros Tsukuba Mirai mieste. Siekdami pasiūlyti intelektualius sprendimus, 2011 m. Singapūre atidarėme specialų CTC skyrių, kad galėtume rinkti statistinius duomenis, susijusius su žindymu.

Nuo pradinių tyrimų, pritvirtindami kameras prie kūdikių buteliukų dugno iki ultragarso aido rezultatų naudojimo, mes judame laikui bėgant. Naujas technologijas ir medžiagas pritaikome kartu su specialistų žiniomis ir aistra . Taip mes pasiūlome geriausius „PIGEON“ gaminius. Šis siekis pasiūlyti naujus produktus nuolat tobulėja, o vaizduotė yra riba!